Články na téma Osobní (starý blog)

Články importované ze starého blogu – bez zachování funkčních odkazů na obrázky a bez komentářů.
Přesný archiv celého blogu je na původní adrese http://malec.borec.cz/weblog/, nebo nové http://archiv.brozkeff.net/weblog/.

Děda a zajímavý sen

V úterý umřel můj děda. A ve středu ráno jsem měl velice zajímavý lucidní sen, ve kterém jsem jej potkal…

Napsat komentář

Zpívání pro radost v gospelovém sboru

Na světě je moje bakalářská práce, kterou jsem včera konečně odevzdal. Obsahem je kvalitativní analýza prožívání tří členů našeho gospelového sboru. „Film o filmu“ možná vznikne později.

Napsat komentář

Brozkeff na zahradě

Fotografie bez komentáře :)

Napsat komentář

Adaptace na školu a plíživý workoholismus

Návrat po několikaměsíční prázdninové relaxaci do „akademického“ pracovního režimu se mi letos daří hůře než kdy dřív. Potřeba systematicky rozvažovat bakalářku, opět začít pročítat hory literatury, organizovat si čas, psychicky se držet v dobré kondici… A ona to není taková prdel. Vlastně, přijde mi to těžší … Celý příspěvek

Napsat komentář

Vděčnost

Mám radost z toho, že tu jsem, a že věci jsou, takové jaké jsou. Je obrovským darem to, že mám všechny základní životní potřeby zajištěné – že se nemusím starat o to, jestli budu mít zítra co do huby, jestli budu mít kde … Celý příspěvek

Napsat komentář

Gospel Train Workshop 2009

Jay! Vrátil jsem se po třech dnech z nezapomenutelného gospelového workshopu vedeného Larsem Jochimsenem a Colinem Vassellem.

Napsat komentář

Psylvestrance 2008/2009 a úvahy související

Když mně před asi měsícem MaCH nabídl, jestli bych nechtěl roli spolehlivého otroka do čajovny na silvestrovskou psytrancovou párty, tak jsem kývl jako že ano. A tak se taky stalo.

Napsat komentář